about-header-1

« هرآنچه به دیده زیباست به یاری اوست که ساخته ایم »

سال ها بود که تلفیق هنر و تکنولوژی ایجاب می نمود رسانه ای که توانایی حل نمودن نیازهای ارتباطات و تجلی هنر را داشته باشد در عصر شگرف رایانه های مدرن تحقق یابد. این شرکت جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویر کشیدن رویاهای شماست. ما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری اطلاع‌ رسانی هستیم.

این مجموعه در سال ۱۳۸۶شکل گرفت و پس از طی مشکلات و کسب تجارب فراوان در زمینه گرافیک و تبلیغات و با ارائه خدمـات تبلیغــاتی، طراحی و ... به بیش از ده ها شرکت دولتی، خصوصی و خارجی ثابت نمود که کیفیت اتفاقی نیست و امروزه توانسته است تا در این زمینه با بهره گیری از دانش روز و دنیای بزرگ طراحی مدرن و روش های نوین پنجره فعالیت خود را بروی شما بگشاید .از این رو اینگونه می توان گفت برنامه‌ریزی یک مرکز آگهی و تبلیغاتی نیاز به خلاقیت، تجربه و تخصص دارد. رسیدن به موفقیت تبلیغاتی یک هنر است ولی آنچه که تبلیغات را به یک صنعت مبدل می‌کند تأثیر بی‌بدیل تبلیغات بر شکوفایی صنعت است.

به طور مثال می توان گفت یک مشاوره ساده ولی کارساز، طراحی یک فرآیند خلاق تبلیغاتی، تبلیغی متفاوت با دیدگاهی جامعه شناسانه و پویا ساخت تیزر یک منطق ساده دارد، چند ثانیه صدا و تصویر که آینده تبلیغاتی و تجاری شما را متحول می کند.

در دنیای کسب و کار، اصلی ‏ترین عنصر "مشتری" است.

تحقق اصل رضایت مشتری تضمین کننده موفقیت در کسب و کار است. در حقیقت، فهم و ارائه پاسخ مناسب به پرسش مهم "مشتری چه می‏خواهد؟" یکی از بنیادی ترین اصول و اهداف ما است. از این رو ما آماده ایم کلیه خدمات خود را از طراحی تا تحویل پروژه ها را با در نظر داشتن کیفیت، سلیقه و رضایتمندی شما مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ارائه دهیم.

سوالی دارید ؟!
لطفا با ما تماس بگیرید.